U nás v drevenici

dokonalý zážitok

V našej štýlovej Bačovej drevenici Vás srdečne ubytujeme počas celého roka. Chatka disponuje kapacitou pre 15 osôb (vrátane prísteliek).
Prízemie chaty pozostáva z moderne zariadenej obývacej miestnosti s kachlovou pecou, gaučom, pohovkou (s možnosťou prístelky pre 2 osoby), televízorom so satelitným pripojením, rádiom a spoločenskými hrami. Zároveň odtiaľto vedie vstup na slnečnú terasu s posedením. Chodbou, popri masívnemu drevenému schodisku a štýlovo zariadenej kúpeľni sa dostanete do plne vybavenej kuchyne s jedálenským posedením, elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, hriankovačom, chladničkou a mrazničkou.
Na prvé poschodie sa dostanete masívnym dreveným schodiskom, kde si pokojný a ničím nerušený spánok doprajete v jednej z troch spální, jednej 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, jednej 4-lôžkovej so štyrmi samostatnými lôžkami a jednou prístelkou na matraci v podkrovnom priestore alebo v tretej 5-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a poschodovou posteľou. Aj na tomto poschodí je pre hostí pripravená kúpelňa s toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Rezervujte si pobyt TU