Aktivity na chate
BAČOVA DREVENICA

Požičovňa elektrobicyklov

Požičovňa elektrobicyklov

Objavte krásy Liptova a nízkotatranskej prírody zo sedla špičkových horských e bikov, ktoré Vám dovezú chlapci zo Smile Demänová  priamo na drevenicu. Z Liptovského Jána vedie viacero cyklotrás, jedna z nich sa nachádza  len niekoľko metrov od našej drevenice.

Jazda na koni

Jazda na koni

Zajazdite si na koni v Jánskej doline a užite si rozprávkový pohľad na prírodu z konského chrbta počas vychádzkovej jazdy po okolí. Jazda je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých, pre deti, ale aj pre dospelých. Stajne sa nachádzaju len 500m od našej drevenice, kde Vás zaškolí a bude sprevádzať skúsený tím pod vedením Natálie Čermákovej. Všetci naši hostia majú nárok na zľavu.

Turistika

Turistika

Liptov ponúka široké možnosti pre pešiu turisitku vďaka výhodnej polohe a prírodným krásam. Návštevníci si môžu vybrať z širokého spektra rôzne náročných turistických trás. Liptov obklopujú najväčšie hory na Slovensku: Vysoké Tatry, Západné Tatry a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu, Veľká Fatra na západe a Popradská kotlina  na východe.

Termálny prameň v Liptovskom Jane

Termálny prameň v Liptovskom Jane

Po aktívnom dni si doprajte relax v termálnom prameni “Kaďa” v Liptovskom Jáne, ktorý je známy svojími liečebnými účinkami.

Aquaparky

Aquaparky

V regióne Liptov sa nachádzajú dva najväčšie aquaparky –  Tatralandia a Bešeňová, ktoré sú otvorené celoročne.

Lyžovanie

Lyžovanie

Len 200m od drevenice je zastávka Skibusu smerújúceho priamo do nášho najvačśieho lyžiarskeho strediska Jasná, kde si užijete ideálne podmienky na lyžovanie z južnej aj severnej strany Chopku.

Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa je jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dokonalý zážitok zažijete pri objavovaní čarovného podzemia so sprievodcami – jaskyniarmi.

Rezervujte si pobyt TU